modatutkusu - Ayşegül Afacan Köksal & Yasemin Öğün (modatutkusu)
Bloggerlar

Ayşegül Afacan Köksal & Yasemin Öğün (modatutkusu)

Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Ögün’ün yolları üniversitede İşletme bölümünü bitirip, sektörde üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra  moda eğitimi alırken kesişti.

İstanbul Moda Akademisi’nde eğitim almaya başladıkları sırada tanıştılar.  Blogları modatutkusu.net’i açıp 2009’da blogger kervanına katıldılar. 2 yıllık moda eğitiminden sonra 2011’de Mybestfriends Moda ve Tasarım Stüdyosu’nu hayata geçirerek kendi markalarını yarattılar. Mybestfriends kişiye özel haute couture tasarımlarının yanında hazır giyim ürünleri de tasarlamaktadır ve bu ürünler Nişantaşı Mybestfriends Tasarım Stüdyo’sunda sergilenmektedir. Ayrıca hazır giyim sektöründe yer alan diğer firmalara özel koleksiyon ve danışmanlık hizmeti vermektedir.Mybestfriends farklı olmak için farklı davranmanın ve giyinmenin önemini vurgulayan bir tasarım markasıdır. Tek parça ile sade şıklığı savunan Mybestfriends bünyesinde, yalnızca birinci sınıf kumaşlar kullanılarak özel tasarım ve üretim yapılır.

Stil Danışmanlığı ve Alışveriş Uzmanlığı yaparken kişiye özel geliştirdikleri NLP alt tabanlı “Stil Dengesi” methodu ile fark yaratıyor ve müşterilere kalıcı bir stil kazandırıyorlar, hem de kişiler pozitif ve akılcı hayat görüşünü keşfediyorlar.

Profesyonel yayınlarda moda, trend ve moda haftaları ile ilgili pek çok kez editörlük yaptılar.

Tasarım ekibi olarak tüm dünyada trend akımı yaratan, dahası trendlere öncülük eden tasarımlar ortaya koydular.

Moda Tutkusu iki moda tutkununun gündelik hayata bakış açılarını anlatan, izleyiciye hem eğlenmeyi hem moda ile ilgili farkındalık yaratmayı vaat eden keyifli ve dopdolu bir blog! “7/24 Moda” , bu ikilinin sloganı! Karl Lagerfeld tarafından da yetenekleri fark edilen ve ünlü tasarımcının dünyada düzenli iletişim halinde olduğu altı blogger arasında yer alan ikilinin moda serüveni kesinlikle takip edilmeye değer.

Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Ögün’ü sosyal medyada takip etmek için;

Blog

Instagram

Facebook

Twitter

Daha fazla moda bloggerı hakkında bilgi almak için tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.