trail of us e1547218013963 - Burçin ve Erdi Vahid (trailofus)
Bloggerlar

Burçin ve Erdi Vahid (trailofus)

Trailofus blogunun sahipleri Burçin ve Erdi Vahid, İzmirli gezgin bir çift. yaklaşık 6 yıldır birlikteler ve 2017 yazında da evlendiler. İkisi de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun. 6 yıl önce çalışmaya başladıkları şirkette tanışıyorlar ve hikayeleri de o zaman başlıyor.

Hikayede birbirlerini bulmanın eşlerini bulmuş olmaları kadar önemli yanı, seyahat etmek için her zaman uygun bir arkadaş da bulmuş olmaları olduğunu söylüyorlar. Önceleri beraber çalıştıkları için iş seyahatlerini fırsata dönüştürerek başladıkları bu serüven, zaman içinde bambaşka bir tutkuya dönüşmüş ve ‘trailofus’ böyle başlamış.

İkilinin aklında uzun zamandır bir fikir olarak yer alan trailofus, çiftin balayından dönüşü sonrası start almış. Çok kısa sürede sosyal medya hesaplarını ve bloglarını aktifleştirmişler.

Blogları ‘trailofus’, seyahat etmek isteyen ama bir şekilde aksiyona geçemeyen, para biriktiremeyen ya da planlama sorunları çeken insanlara yol gösterici oluyor. 2018 yaz aylarından kurumsal hayattan tamamen ayrılan çift, artık tamamen seyahat etmeye odaklandı. Sıfırdan karavan yapma kararları sonrası adım adım her aşamayı takipçileriyle paylaşan çift, serüvenden serüvene koşmaya devam ediyor.

Burçin ve Erdi Vahid’i sosyal medyada takip etmek için,

Blog

Youtube

Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.