duru onver e1547031022667 - Duru Önver
Bloggerlar,  Youtuberlar

Duru Önver

Duru Önver, 24 Mart 1996 doğumlu, İkizler burcu. Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencisi. Babası Uğur Önver, futbol yorumcusudur ve çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yapmaktadır.

Duru Önver, Şubat 2016’da Youtube kanalını açtı. Anı kanalı olan Amerikalı YouTuberları izlemeyi çok seven Duru, tek başına öyle bir kanal kurmaya cesaret edemediği için arkadaşlarını beraber video çekmeye ikna etmeye çalışmış. Günün birinde arkadaşlarından biri “tamam” diyince kanalı hemen açmışlar. Fakat arkadaşı üç videodan sonra ayrılmış, o süreçte cesaretini topladığı için de devam edebilmiş.

Kanalında günlük hayatında yaşadığı olayları eğlenceli şekilde anlatan videolar, vloglar, makyaj ve güzellikle ilgili videolar paylaşıyor. Türkiye’de çok örneği olmayan bir konseptte yayınlarını sürdürüyor.

İlgi çekici başlıklı videolarıyla oldukça fazla tıklanma alan Duru, özellikle Starbucks’tan nasıl kovulduğunu anlattığı videosuyla sosyal medyada çok paylaşıldı. Ekşi Sözlük gibi platformlarda videosu hakkında çok sayıda yorum yazıldı.

Duru Önver’i sosyal medyada takip etmek için;

Youtube

Instagram

Twitter

Daha fazla youtuberla ilgili bilgi almak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.