ece targıt e1547634711951 - Ece Targıt
Bloggerlar

Ece Targıt

Ece Targıt, 8 Temmuz 1992’de İstanbul’da doğdu. Liseyi Galileo Galilei İtalyan Lisesi’nde bitirdikten sonra Paris’e taşınarak Parsons The New School For Design’da Design & Management okudu.

Üniversitenin son senesinde New York’a taşındı. Önce blogger Garance Doré’nin stüdyosunda, daha sonra New York’ta Estee Lauder Şirketlerinde ürün geliştirme departmanında staj yaptı. Mezun olduktan sonra İstanbul’a dönerek aynı şirketin PR ve eğitim departmanında çalışmaya başladı.

Kurumsal hayatın ona göre olmadığını anladıktan sonra üretme ve paylaşma arzularını tatmin etmek amacıyla bloggerlık dünyasına girdi. Youtube, Instagram ve Twitter’da ilgili olduğu seyahat, güzellik ve farkındalık konularıyla ilgili içerik üretmeye üretmeye başladı. Ece Targıt son olarak “Yoldayız Geliyor Musun?” adlı podcasti başlattı.

2018 yılında iç sesini dinleyerek Bali’de 200 saatlik Yoga Eğitmenliği sertifikasını aldı. Aynı yıl içinde Reiki ve Crystal Healing eğitimlerini tamamladı. Bu yolculuğun sonunun olmadığının farkındalığıyla tecrübelerini takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Ece Targıt’ı sosyal medyada takip etmek için;

Blog

Youtube

Instagram

Twitter

Facebook

Snapchat – ecetargit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.