ezgifındık e1550145853816 - Ezgi Fındık
Bloggerlar

Ezgi Fındık

Ezgi Fındık, 1992 yılında Almanya’da Schramberg’de dünyaya geldi. Anne tarafından Tekirdağlı; baba tarafından ise Karadeniz, Giresunlu. 2011 yılında Türkiye’ye dönüş yapan Ezgi, İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun.

4 kardeştir. Eliz adında ikiz kardeşi, Sinem Kınay (evli) ve Gülşah adında iki ablası var. Almanca ve Türkçe ana dilidir. Onun dışında İngilizce, Fransızca ve İspanyolca biliyor.

Kız kardeşleriyle birlikte 4 Fashionist Moda Blogu yaratıcıları arasında yer alan Ezgi, çok küçük yaşlardan itibaren moda ve makyaja düşkün olduğunu belirtiyor. Stutgart’a yakın bir yerde yaşarken sürekli annesine ürünler aldırdığını, makyaj yapmaya çok meraklı olduğunu, mezuniyetlerde arkadaşlarına makyaj yaptığını anlatıyor.

Ezgi Fındık, Türkiye’ye döndükten sonra moda blogu yazmaya başladı, üniversite döneminde kozmetik alanında çalışmak istediği için okuldan sonra ve hafta sonları da sürekli çalıştı. M.A.C’te hem çalıştı, hem de eğitim aldı. M.A.C bünyesinde bulunduğu süre içerisinde mağazalarda satış yaptı ve gezici uzman olarak çalıştı. 6 senelik M.A.C kariyerinin ardından Youtube’da Ezgi Findik Beauty isminde bir kanal açtı.

Estetiği ise yoktur, sadece dudak dolgusu var. Boyu 1,63 cm, kilosu ise 55. Sevgilisi var, ancak sosyal medyadan uzak durmayı tercih ettiği için kim olduğunu açıklayamadığını dile getiriyor.

Ezgi Fındık’ı sosyal medyada takip etmek için;

Youtube

Instagram

Daha fazla bloggerla ilgili bilgi almak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.