gardırop gurusu hande can yüce e1543303981272 - Hande Anı Can (gardırop gurusu)
Bloggerlar

Hande Anı Can (gardırop gurusu)

Gardırop gurusu olarak anılan Hande Can, sosyal medya hesaplarıyla kendi tarzını sergileyerek yüzbinlerce takipçi edindi.

Hande Anı Can, moda kariyerine çeşitli tv programlarına styling ve imaj danışmanlığı yaparak başladı.

Kariyerini celebrity styling ve personal shoping ile sınırlandırıp birçok ünlünün stil danışmanı olarak yoluna devam etti. Portföyündeki tüm müşterilerine “gardırop detoksu” adını verdiği konsepti uyguladı.

Pomellato, Missoni, Hublot, Armani gibi dünyaca ünlü markalarla işbirliği yaptı. New York, Milano ve Paris moda haftalarına katıldı ve dünya moda basınının “street style” köşelerine taşıdı.

Gouroux markasının kurucusudur. Arkadaşları kendisine sürekli guru olarak seslenmeye başladığı için bu kelimenin markasında olmasını çok istemiş ve Fransızca yazılış şekliyle markasına bu adı vermiş. Gouroux Trend Ideas Company, moda ve stil dünyasını bir araya getiren proje işbirliği ajansıdır. Yurtdışı trendlerini göz önünde bulundurarak her markaya özel yaratıcı fikir ve içerik geliştirir. Markaların sosyal medya hesaplarıyla ilgili stratejik danışmanlık verir. Kurumsal firmalara, imaj danışmanlık hizmeti verir.

Hande Anı Can, halen yerli ve yabancı markalara danışmanlık yapmakta ve sosyal medyada ortak projelere imza atmaktadır.

Blog

Instagram

Youtube

Daha fazla moda bloggerı hakkında bilgi almak için tıklayın!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.