aleyna şen e1602819567723 - Zeynep Aleyna Şen
Bloggerlar,  Lifestyle,  Moda, Makyaj ve Güzellik,  Youtuberlar

Zeynep Aleyna Şen

Fenomen olarak sevilerek takip edildiği YouTube kanalında içerik üreten Zeynep Aleyna Şen, Temmuz 1998 yılında Denizli’de doğdu.

Aslen İzmir’li olan Zeynep Aleyna Şen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünde halen eğitimini sürdürmektedir.

14 Şubat 2011 tarihinden bu yana YouTube video paylaşım sayfası olan Zeynep Aleyna Şen, 2018 yılından bu yana Youtube video paylaşım sitesini aktif bir şekilde kullanmaktadır. Zeynep Aleyna Şen, bir zamanlar babasının işinin yurt dışında olması sebebi ile yurt dışına gitmiş ve sonrasında da kısa bir süre eğitim amacıyla da yine yurt dışına çıkarak İngiltere’de eğitim için kaldı.

Zeynep Aleyna Şen’in boyu 1,65 cm kilosu 55 Kg ve burcu ise yengeçtir. Vücudunun çeşitli yerlerinde 21 tane dövme bulunmaktadır. Aralarının çok sıkı ve iyi olduğu kendisinden büyük bir ablası var ve Zeynep Aleyna Şen’in babası kimya mühendisidir.

Kendisi gibi fenomen olan YouTuber Sude Alkış’ın yakın arkadaşı ve sıkça ortak paylaşımları bulunmaktadır.  

Yakın zamanda Netflix Türkiye’de yayınlanan, Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve sosyal medya fenomenlerinin yarıştığı Exatlon yarışması ile büyük ilgi gördü. 

Zeynep Aleyna Şen’i sosyal medyada takip etmek için;

Instagram

Youtube

Daha fazla bloggerla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.