instagram e1543407263706 - Ağustos 2019 Instagram Çekilişleri
Çekilişler

Ağustos 2019 Instagram Çekilişleri

Instagram çekilişleri, yeni başlayan bloggerlar tarafından takipçi sayısını artırmak için kullanılan yollardan biridir. Her zaman olduğu gibi bu Ağustos ayında da oldukça fazla çekiliş yapılıyor. Hali hazırda oldukça fazla takipçisi olan bloggerlar ise daha çok marka işbirlikleri için ya da kendilerine gelen hediye ürünlerin bir kısmını takipçileriyle paylaşmak için çekiliş düzenlerler. Bloggerların çekilişlerden kazandığı şeyler olduğu gibi bazen de sadece kendilerini destekleyen insanlara teşekkür etmek isterler.

Sosyal medya kullanıcılarının çok sevdiğini bildiğimiz bu eğlenceli çekilişleri elimizden geldiğince sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

İşte 2019 Ağustos ayından katılabileceğiniz birkaç çekiliş:

View this post on Instagram

İki kişilik Simi tatili kazanmak isteyenler? 🙂 ☀️ Tabii ki bu defa da sizi unutmadım! 😇 Samos, Naxos ve Mikonos biletlerimi aldığım ⛵️ @feribotlines ⛵️ ile sizin için Simi seyahati ödüllü bir YARIŞMAMIZ VAR! 🏆 Üstelik sadece FERİBOT BİLETLERİ değil, KONAKLAMA DA DAHİL. 🏆 Ödülü kazanma şansını yakalamak için 5 Ağustos Pazartesi saat 23:59’a kadar bu fotoğrafın altına sizin için Yunan adalarını en iyi anlatan emojiyi (ya da emojileri) koymanız ve en az 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor. Bir de @orcundalarslan, @feribotlines ve @nereyekacsak hesaplarını takip etmeniz. Şansınızı artırmak için her yorumda farklı bir cevap verip farklı arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. 1️⃣ Tatil ödülü 2 kişiliktir. 2️⃣ Ödül 1 Eylül-31 Aralık 2019 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarih geçirildiği takdirde kazanılan ödül iptal olur. Ödül, resmi tatillerde geçerli değildir. 3️⃣ Kazanan kişinin, seyahat tarihinden en az 2 hafta önce @feribotlines yetkilileriyle iletişime geçmesi ve otel ile feribotların müsaitliğini teyit etmesi gerekmektedir. İstenilen tarihlerde müsaitlik olmaması durumunda başka bir tarih seçilmelidir. 4️⃣ Tatil 2 gece Simi konaklamalıdır. Konaklanacak otel @feribotlines tarafından seçilecektir. Ulaşım direkt ya da Kos aktarmalı olarak gidiş-dönüş Bodrum-Simi seferini kapsamaktadır. 5️⃣ Konaklama ve ulaşım dışındaki tüm maliyetler kazanan kişiye aittir. 6️⃣ Tatil ödülü sadece kazanan kişi tarafından, bir misafiriyle birlikte kullanılabilir. Başkasına devredilemez. 7️⃣ Kazanan kişiyi 6 Ağustos Salı günü benim hesabımdan paylaşacağım fotoğrafın altında açıklayacağım. #nereyekacsak #simi #yunanistan #symi #greece #yunanadaları #yarışma #yarışmavar #nksimi #nkyunanistan #yarisma #yarismavar #nereyekaçsak

A post shared by Orçun Dalarslan (@orcundalarslan) on

Daha fazla çekiliş ve sosyal medya fenomenleriyle ilgili bilgi almak için tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.